120x600

Alemdar inşaat

09-08-2022 SİYASET

Başkan Örnekbaş; 'Bu ülke cesur insanlar tarafından kurulmuştur ve cesur insanların omzunda varlığını sürdürecektir'

İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, Bolu İl teşkilatı ile birlikte gerçekleştirdikleri Gerede ziyaretinde geçmiş dönem Gerede Belediye Başkan Adayı olan ve partide özverili çalışmaları ile örnek gösterilen Orhan Ünaldı’ya teşekkür plaketi takdim etti. İYİ Parti saha çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Başkan Örnekbaş; 'Bu ülke cesur insanlar tarafından kurulmuştur ve cesur insanların omzunda varlığını sürdürecektir'
Bİ tur

İYİ Parti saha çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. İYİ Parti Bolu il teşkilatının son ziyaret durağı Gerede ilçesi oldu. İYİ parti teşkilatı Gerede’de vatandaşlarla buluştu. İYİ partililer işyeri ziyaretlerinde esnafla sohbet etti onların dertlerini dinledi. Gerede ilçesi ziyaretinde geçmiş dönem Gerede Belediye Başkan Adayı olan Orhan Ünaldı’ya partide gösterdiği özverili çalışmalar sebebiyle İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş ve Gerede İlçe Başkanı Ömer Evcin tarafından teşekkür plaketi verildi.


İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, iyi partide siyaset yapan partililer için şu değerlendirmeleri yaptı:
“Hepimizin de bildiği gibi bu ülke başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu ülke uğruna tereddütsüz canını veren cesur insanlar tarafından kurulmuştur ve cesur insanların omzunda varlığını sürdürecektir. Bu kadim milletin sadece bir toprak parçası olarak bakmadığı vatan yurdunda doğruyu söyleyebilme ve dürüst siyaset yapabilme becerisi ancak cesur insanların işidir. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin liderliğinde bu ülkede söylenmeyeni söylemeye, yapılmayanı yapma, yürünmeyen yolda yürüme cesaretini gösterebilmek için hep birlikte yola çıktık. Siyasete başladığı ilk gününden itibaren toprağa atılı bu tohumun büyümesinde gayret gösteren partili üyelerimizin gösterdikleri fedakârlık ve gayretler için teşekkür ediyorum. Gerede ilçemizde belediye başkan adaylığı sürecinde ve parti çalışmalarımızda diğer partili arkadaşlarımıza örnek olan Orhan Ünaldı Bey’in nezdinde tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İYİ Parti tohumu fedakârca çalışan arkadaşlarımızın sayesinde tutmuştur. Yarın memleketi yönetecek bu fidan partililerimizin gayretleri ile ulu bir çınara dönüşecektir. Verdikleri emek, gayret ve cesaret için bu ülkenin cesurlarına bir kere daha teşekkür ederim."
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SİYASET HABERLERİ
Fazilet Tekman
Köşe Yazarları
Burç Yorumları